Wawel Czekolada Gorzka bez dodatku cukru 80g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 660301
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sięgnij po słodycze bez dodatku cukru i bez wyrzutów sumienia ciesz się ulubionym smakiem. Odkryj idealne proporcje doskonałych składników poddane starannemu procesowi produkcji. Delektuj się naszą czekoladą zawsze wtedy, kiedy masz ochotę na chwilę słodkiego relaksu.
Parametry produktu
| Typ | Gorzka |
|---|---|
| Smak | czekoladowy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Składniki: miazga kakaowa, substancja słodząca: maltitol, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyny. masa kakaowa minimum 70%. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu, mleko, pszenicę, soję i jaja. spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wawel s.a ulica i numer: w.warneńczyka 14 kod pocztowy i miasto: 30-520 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (skrobia) | 0,06 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 501 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 80 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 331 kJ |
| Wielkość porcji | 18 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość błonnika | 12 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,2 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 33 g |
| Skrobia | 0,38 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 4,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: