Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 603820
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Tabliczka kakaowa z nadzieniem z orzechów laskowych
Parametry produktu
| Smak | orzechowy |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 235 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Składniki: cukier, tłuszcz roślinny ( palmowy, shea), mleko w proszku, pasta z orzechów laskowych 10,9%, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 7,1%, emulgator: lecytyny, aromat naturalny. |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wawel s.a ulica i numer: w.warneńczyka 14 kod pocztowy i miasto: 30-520 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 558 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 131 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2328 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 547 kJ |
| Wielkość porcji | 23,5 g |
| Zawartość białek | 9,2 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,2 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 21 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: