Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 596627
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada mleczna z nadzieniem (49 %) karmelowym
Parametry produktu
| Smak | Karmelowy |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 155 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Czekolada mleczna 51% [cukier, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (shea), tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny, aromat naturalny], syrop glukozowy, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), syrop cukru inwertowanego, emulgator: lecytyny, sól, aromat naturalny. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wawel s.a ulica i numer: w.warneńczyka 14 kod pocztowy i miasto: 30-520 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 495 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2069 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,2 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: