Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 610003
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Tabliczka kakaowa z nadzieniem malinowo - mlecznym z bezami
Parametry produktu
| Smak | malinowy |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Składniki: cukier, tłuszcz roślinny ( palmowy, shea), nadzienie malinowe 21,9% (syrop glukozowy, malina 20%, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancje zagęszczające: pektyny, agar; aromat naturalny), mleko w proszku 7%, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 6,7%, serwatka w proszku ( z mleka), bezy 1,4% (cukier, skrobia pszenna, białko jaja w proszku), emulgator: lecytyny, aromat naturalny |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wawel s.a ulica i numer: w.warneńczyka 14 kod pocztowy i miasto: 30-520 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 507 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 127 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 530 kJ |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: