'WOODFORD RESERVE bourbon 700 ML 43,2% + kartonik X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 376419_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Woodford Reserve® to bourbon produkowany w małych partiach w historycznej Woodford Reserve Distillery, najstarszej i najmniejszej działającej amerykańskiej destylarni położonej w samym centrum Kentucky. Woodfrod Reserve® to wysoko
ceniony i wygrywający wiele nagród bourbon, uznany przez konsumentów na całym świecie. To whiskey o charakterze wyjątkowo bogatym, pełnym smaku i głębi.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bourbon |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Zawartość alkoholu | 43,2 % obj. |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak - ogólnie | Klasyczny (classic) |
| Smak | Klasyczne |
| Serwowanie | Z lodem, Drinki |
| Waga jednostkowa brutto | 1,39 kg |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2028-02-26 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Tt-coc-002309 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Brown-Forman Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Postępu 21D Kod pocztowy i miasto: 02-676 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Woodfrod Reserve® to wysoko ceniony i wygrywający wiele nagród bourbon, uznany przez konsumentów na całym świecie. To whiskey o charakterze wyjątkowo bogatym, pełnym smaku i głębi. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 17,5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: