'WINO ŚLIWKOWE CHOYA SILVER 10% 500 ML X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 524572_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
WINO ŚLIWKOWE CHOYA SILVER 10% 0,5L
Choya Silver jest to wino powstałe z połączenia słodkiego białego wina z niewielką ilością świeżego soku z owoców Ume. Słodycz białego wina nadaje przewodni smak temu produktowi wraz z pełnią owocowego smaku. Sok z owocu ume dodaje wigoru i delikatnie podkreśla owocowy charakter wina.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Kupaż win białych |
| Serwowanie | Aperitif |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Japonia |
| Pojemność | 500 ml |
| Zawartość alkoholu | 10 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,89 kg |
| Region pochodzenia | Japonia |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Pinot Sp. Z O.O. SP Komandytowa Ulica i numer: Traugutta 5 Kod pocztowy i miasto: 90-106 Łódz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: