Violife Blok o smaku cheddar 2,5kg
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 304905-N
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dodaj odważnego i lekko słonego smaku do burgerów i kanapek dzięki plastrom Violife o smaku Cheddar. Te roślinne plastry dają mocny serowy efekt i są idealną alternatywą dla tradycyjnego cheddara.
Roślinna alternatywa sera Cheddar w formie bloku. 100% wegański. Idealny do burgerów, kanapek i zapiekanek. Przygotowano na bazie oleju kokosowego. Nie zawiera nabiału, laktozy, soi, glutenu, orzechów i konserwantów.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, olej kokosowy (21%), skrobia, skrobia modyfikowana, sól morska, aromat cheddara, ekstrakt z oliwek, barwniki: (wyciąg z papryki, beta-karoten), witamina b12. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,52 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2026-03-13 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt koszerny | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 52 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 60 dni (dzień) |
| Produkt halal | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 270 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1130 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 21 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina B12 | 2,5 μg/100g |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: