'Villa Armira Syrah Wino Czerwone Wytrawne 750 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 151884_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
To świeże wino o jasnorubinowym kolorze powstało z gron szczepu Syrah uprawianych w południowej Bułgarii. Charakter wina kształtuje, w głównej mierze klimat śródziemnomorski, wynikający z bliskości morza. Czarne owoce, śliwkowa głębia oraz pikantne nuty powodują, że wino posiada gładki i wyważony smak, zapewniający szeroką paletę odczuć. Podawać w temperaturze 16-18°C do czerwonego mięsa makaronów oraz serów.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Syrah |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Makarony, Sery, Czerwone mięso |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Składniki | . |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Region pochodzenia | Ivailovgrad |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Inne oznakowanie etykiet | Bułgaria |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tim s.a. ulica i numer: t.regera 111 kod pocztowy i miasto: 43-382 bielsko-biała pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: