Valbon Camembert z posypką z kolorowego pieprzu 180 g X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 164047-N_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nowe warianty Valbon to unikalna oferta oryginalnych francuskich serów Camembert w wyjątkowych posypkach, która wzbogaci ofertę serów na specjalne okazje
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Gatunek sera | Camembert |
| Smak | (original), Z dodatkami |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, pieprz kolorowy, sól, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii, podpuszczka mikrobiologiczna, penicillium candidum, geotrichum candidum, aromat. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 180 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 42 dni (dzień) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hochland polska sp. z o.o. ulica i numer: okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 64-530 kaźmierz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 359 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1487 kJ |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: