'Trapiche Reserva Malbec 0,75 13,5% X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 345870_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kolor: Intensywny czerwony z fioletowymi odcieniami
Nos: Owocowe aromaty śliwki i wiśni
Usta: Okrągłe, delikatnie ściągające. Aromaty czerwonych owoców z dominującą śliwką z nutami lukrecji i trufli
Serwowanie: Doskonale komponuje się z grillowanym mięsem, pastami, dobrze
przyprawionymi daniami oraz półtwardymi serami takimi jak gouda, gruyère i edam.
Temperatura podania: 16 - 18 °C
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Malbec |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Cielęcina, Czerwone mięso, Dziczyzna, Jagnięcina, Sery pleśniowe, Sery, Pizza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Argentyna |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Zawartość surowca wtórnego | 100, 100 % |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Colour of Wine | RED |
| Origin of Wine | ARGENTINA - MENDOZA - UCO VALLEY |
| Type of Bottle Closure | NATURAL CORK |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Argentyna |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Mendoza |
| Temperatura serwowania | 18 - 19 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Grape Variety | MALBEC |
| Sweetness of Still Wine | DRY |
| Frakcja materiałowa | Papier |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: