Tortilla pszenna SANDRA 1080g/18sztx25cm X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 640540_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Tortilla o aromacie świeżego pieczywa wyprodukowana z najlepszej składników gwarantuje wyśmienity smak oraz doskonałą sprężystość ciasta, ułatwiającą tworzenie wymyślnych kompozycji smakowych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Pszenne |
| Składniki | mąka pszenna (60%), woda, oleje roślinne (palmowy, rzepakowy) w zmiennych proporcjach, tłuszcz roślinny (palmowy) częściowo utwardzony, substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), mieszanka wypiekowa: (sól, glukoza, substancje spulchniające: difosforan disodowy, wodorowęglan sodu; emulgator: mono- i di glicerydy kwasów tłuszczpwych; stabilizator: guma ksantanowa; regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytrynowy; substancje konserwujące: sorbinian potasu, propionian wapnia). Zawiera alergeny: gluten. Może zawierać mleko. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1,08 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: LEVANT Foods Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Smoluchowskiego 11a Kod pocztowy i miasto: 60-179 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 310 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1307 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,71 g |
| Zawartość soli | 1,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 63 g |
| Cukry | 4,14 g |
| Zawartość węglowodanów | 53,52 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 18 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera fosforany | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: