Tortilla Pszenna Funtastic DURUM 12x30CM (960g) X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 347950_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jesteśmy producentem najwyższej jakości tortilli. Zapewniamy najwyższe standardy technologiczne. Oferujemy tortillę o świeżym i przyjemnym aromacie pieczywa co czyni ją doskonałą bazą do przygotowania kanapek (wrapów), quesadilli i innych dań.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Składniki | mąka pszenna (63%), woda, tłuszcz palmowy, stabilizatory: glicerol, karboksymetyloceluloza, guma guar; sól, gluten pszenny, substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; glukoza (z pszenicy), błonnik pszenny, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu; środek do przetwarzania mąki: L-cysteina. Może zawierać mleko. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 960 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,99 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Develey Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Batalionu Platerówek 3 Kod pocztowy i miasto: 03-308 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 302 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1275 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,3 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: