Tortilla Funtastic z ziarnami 250g X18
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 976027_wielopak_18
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Placki pszenne z dodatkiem otrębów pszennych, płatków owsianych, płatków jęczmiennych, siemienia lnianego i nasion Chia (nasion szałwii hiszpańskiej – Salvia hispanica))
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Tortilla |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, olej rzepakowy; stabilizator: glicerol; otręby pszenne (1,8%), płatki owsiane (1,6%), płatki jęczmienne, (1,6%), gluten pszenny, regulator kwasowości: kwas jabłkowy; siemię lniane (0,7%), emulgator: mono- i digilicerydy kwasów tłuszczowych; sól, substancja spulchniająca: węglany sodu, nasiona chia (nasiona szałwii hiszpańskiej - salvia hispanica) (0,5%), glukoza, substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu; środek do przetwarzania mąki: l-cysteina. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Develey Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Batalionu Platerówek 3 Kod pocztowy i miasto: 03-308 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 80 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,69 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 31 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 305 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 191 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1286 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 804 kJ |
| Wielkość porcji | 62,5 g |
| Zawartość białek | 9,1 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,1 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: