Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 826547-N_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Składniki | woda, ziarno soi, substancja wiążąca - siarczan wapnia. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawartość netto | 1,2 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,37 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Polsoja Sp. z o.o.Ulica i numer: Posag 7 Panien 1AKod pocztowy i miasto: 02-495 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1,2 kg |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: