Tic Tac Strawberry Mix 18g X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 452571_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Drażetki o smaku truskawki.
Parametry produktu
| Typ | Draże |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy |
| Zawartość netto | 18 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Składniki | Cukier, maltodekstryny, kwasy (winowy, jabłkowy, cytrynowy), substancja zagęszczająca (guma arabska), skrobia ryżowa, fruktoza, aromaty, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), sproszkowana truskawka, barwnik (betanina), sproszkowany sok cytrynowy, substancja glazurująca (wosk carnauba). |
| Temperatura przechowywania min - max | 14 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Ulica i numer: Wiertnicza 126 Kod pocztowy i miasto: 02-952 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 1152 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 394 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1676 kJ |
| Wielkość porcji | 18 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 91,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 94,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: