Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 838933-N_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Orzechy dodają smaku i aromatu wielu potrawom. Wyobrażasz sobie ich połączenie w serku Tartare Orzechowa Aleja? W delikatnym serku znalazły się aż 3 orzechowe nuty: włoskie, laskowe i migdały. Ich intensywny i wytrawny smak idealnie łączy się z puszystym serkiem. Na taką pyszną kompozycję zawsze masz ochotę.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Kanapkowy |
| Smak | Smakowy |
| Składniki | ser twarogowy, pasta orzechowa 7% (woda, orzechy 43%: orzechy laskowe, orzechy włoskie, migdały, cukier, aromat ), sól |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Czechy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mleczarnia "Turek" Sp. z o.o. Ulica i numer: Milewskiego 11 Kod pocztowy i miasto: 62-700 Turek PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Tak |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Tak |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Tak |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Tak |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Tak |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | do bezpośredniego spożycia po otwarciu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 258 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1067 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,1 g |
| Zawartość soli | 0,59 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: