Tarczyn Napój wiśnia 300 ml X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 881938_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Soczyście wiśniowy Tarczyn to niezapomniany smak polskiego lata. Ciesz się każdą jego, tak bardzo owocową, kroplą przez cały rok!
Czerpanie z owoców tego, co najlepsze, to dla nas pestka. Sięgnęliśmy więc po wiśnie - uwielbiane na niemal całym świecie, a w Polsce znane już od wczesnego średniowiecza.
Najlepsze są te najdorodniejsze, jasno- lub ciemnoczerwone i bordowe. Ich delikatnie kwaskowy, cierpki smak łagodnieje w towarzystwie krystalicznie czystej wody, zapewniając moc soczystego orzeźwienia.
Wiśnia Tarczyn to kwintesencja owocowości zamknięta w szklanej butelce. Zabierz ją, dokąd chcesz, a ona przeniesie Cię wprost do sadu pełnego apetycznych owoców!
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 300 ml |
| Smak | Wiśniowy |
| Składniki | woda, sok wiśniowy z zagęszczonego, soku (20%), cukier, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, aromat , substancja, słodząca – sukraloza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 88 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: