TX Texas Bourbon 40% 0,7l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 683473_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
TX Texas Whiskey (głównie w wersji Blended) to rzemieślnicza amerykańska whiskey z Fort Worth, wyróżniająca się gładkim, słodkim profilem (karmel, wanilia, toffi, orzechy) i użyciem unikalnych, lokalnych drożdży z drzewa pekan. Produkowana przez Firestone & Robertson, charakteryzuje się 40-41% ABV i charakterystycznym korkiem owiniętym skórą.
Kluczowe cechy i profil smakowy:
Aromat: Słodki, z nutami toffi, wanilii, gruszki i miodu.
Smak: Gładki i kremowy, wyczuwalne pieczone zboża, karmel, wanilia, orzechy pecan, dąb i delikatne owoce.
Finisz: Długi, łagodny, często z nutami rozmarynu, suszonych owoców lub lekkich przypraw.
Produkcja: Zacier składa się z kukurydzy (odmiana dent), pszenicy ozimej i jęczmienia. Dojrzewa w gorącym klimacie Teksasu, co przyspiesza interakcję z beczką.
Serwowanie: Idealna do picia solo, na lodzie lub w klasycznych koktajlach typu Old Fashioned.
TX Whiskey łączy tradycję z nowoczesnym podejściem, będąc przystępną, a zarazem złożoną pozycją w kategorii amerykańskich whiskey.
Parametry produktu
| Typ | Bourbon |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Karmelowy, orzechowy |
| Serwowanie | Samodzielnie, Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,45 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wyborowa s.a. pernod ricard ulica i numer: janikowska 23 kod pocztowy i miasto: 61-070 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 700 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: