TIC TAC g18 EXOTIC ESCAPE
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 497655
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Drażetki o smaku ananasa i marakui
Parametry produktu
| Rodzaj | Odświeżające |
|---|---|
| Smak | Owocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Zawartość netto | 18 g |
| Składniki | Cukier, kwasy: kwas winowy, kwas cytrynowy; skrobia ryżowa, maltodekstryna, substancja zagęszczająca: guma arabska; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; aromaty, zagęszczony sok z marakui, barwniki: czerwień buraczana, beta karoten, kurkumina; zagęszczony sok ananasowy, substancja glazurująca: wosk carnauba |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 337 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 386 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1639 kJ |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 88,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 93,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: