TEMAR LEFFOND 125G MILLERET X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 4533-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Leffond - oryginalny francuski ser miękki z porostem pleśni. Charakteryzuje się kremową konsystencją oraz łagodnym smakiem i zapachem. Doskonale sprawdza się na desce serowej. Produkowany jest z mleka krowiego pasteryzowanego. Zawiera 55 % tł w s.M.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Miękki, Ze skórką pleśniową |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie, sól, kultury bakterii mlekowych |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 320 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 19,54 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,73 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 356 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 356 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1473 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1473 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19,54 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19,69 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 19,69 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,73 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: