TABLET RAFFAELLO 90g X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 944493_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada biała nadziewana (59%) z kokosowym i migdałowym nadzieniem (38%).
Parametry produktu
| Typ | Biała |
|---|---|
| Smak | Kokosowy, Migdałowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, wiórki kokosowe 10,5%, olej palmowy, serwatka w proszku, migdały 3%, nadzienie kokosowe w proszku (zawiera mleko) 2%, odwodniony tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (soja); aromaty. składniki kakao: 20 %. może zawierać orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, orzechy makadamia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 420 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 590 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2455 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 441 kJ |
| Wielkość porcji | 18 g |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość soli | 0,44 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 27,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 41,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,5 g |
| Cukry | 43,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 43,8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: