Susz z liści pietruszki CYKORIA 10g X15
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 264871_wielopak_15
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pietruszka jest jednym z najstarszych i najchętniej stosowanych ziół. Obecnie uprawiana jest nie tylko w Europie, ale także w Ameryce i Australii. Przyprawę stanowią wysuszone liście pietruszki. Stosowana do zup, sosów, ryb, surówek, sałatek, ziemniaków, potraw z jarzyn, dań mięsnych, serów i jaj.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Pietruszka |
| Przeznaczenie | Uniwersalna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 10 g |
| Składniki | suszone liście pietruszki |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CYKORIA SA Ulica i numer: Wierzchosławice 15 Kod pocztowy i miasto: 88-140 Gniewkowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 10 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: