Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 255456_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wódka Stumbras powstała z okazji uczczenia setnej rocznicy gorzelni Stumbras. Jest ucieleśnieniem doświadczenia i wiedzy ekspertów Stumbras przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Każdy etap produkcji jest dokładnie sprawdzany, aby zapewnić najwyższą jakość.
Wódka Stumbras jest produkowana według klasycznej receptury, a krystaliczną przejrzystość i niepowtarzalny smak zawdzięcza wielokrotnej filtracji przez węgiel drzewny z brzozy w połączeniu z zaawansowanymi technologiami wytwórni Stumbras. Kłos pszenicy, który uosabia jej ducha, znajduje się wewnątrz każdej butelki wódki Stumbras Centenary.
Wyselekcjonowane źdźbła pszenicy, przycinane ręcznie we właściwym czasie i o odpowiedniej długości, są przechowywane w specjalnych warunkach przez cztery tygodnie, aby stały się neutralne i nie oddawały zapachu ani koloru do wódki. Warto dodać, że pszenica do STUMBRAS CENTENARY pochodzi z ekologicznych gospodarstw rolnych położonych nad Niemnem w sercu zielonej Litwy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta, Superpremium |
|---|---|
| Serwowanie | Aperitif, Baranina, Cielęcina, Dania jarskie, Dania pikantne, Desery, Drób, Dziczyzna, Dzikie ptactwo, Jagnięcina, Kaczka, Makarony, Mięso czerwone, Mięso grillowane, Owoce morza, Pasztety, Przystawki, Ryby, Ryby z grilla, Sałatki, Sery, Sery pleśniowe, Sushi, Wędliny, Drinki, Koktajle, Lody, Kawa, Samodzielnie |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Litwa |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,82 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv poland sp. z o.o. ulica i numer: przasnyska 6b kod pocztowy i miasto: 02-756 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: