'Stock Prestige Cranberry wódka 37,5% 700ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 91636_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wódka z charakterem niewielkiego czerwonego owocu, który odporny jest na niepogody i uparcie rośnie w niesprzyjających warunkach chłodnego klimatu. Żurawina nuta dojrzałych dzikich jagód, którą kusi ten trunek sprawia, że ma niepowtarzalny aromat, dzięki któremu jest znakomitą bazą dla wielu drinków. Smak żurawiny sprawia także, że wódkę tę można pić wprost z kieliszka, bez dopełniania dodatkami.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowa |
|---|---|
| Smak | Żurawinowy |
| Pojemność | 700 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Rok produkcji | 2010 |
| Zawartość alkoholu | 37,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Stock Polska Sp. z o.o Ulica i numer: Spółdzielcza 6 Kod pocztowy i miasto: 20-402 Lublin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 7 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: