'Stock Prestige 40% vol. 200ml X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 309605_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Stock Prestige 40% vol. 200ml
Stock Polska prezentuje luksusową wódkę klasy premium Stock Prestige Vodka. Najwyższe standardy jakości oraz wyjątkową łagodność smaku gwarantuje 6-stopniowa destylacja. Składniki używane do produkcji poddawane są dokładnej, wieloetapowej selekcji i kontroli. Stock Prestige to wynik połączenia ponad 130 lat doświadczenia w wytwarzaniu wysokiej klasy alkoholi z najnowszymi osiągnięciami w produkcji wódki.
Parametry produktu
| Rodzaj | Superpremium |
|---|---|
| Smak | Gorzki |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Pojemność | 200 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Stock Polska Sp. z o.o Ulica i numer: Spółdzielcza 6 Kod pocztowy i miasto: 20-402 Lublin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: