'Srebrne z polskiej winnicy cuvee blanc 0,75L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 203130_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Polskie Srebrne… lśni, iskrzy, migocze… Odbija swój blask w kieliszku, wypełnionym aromat soczystych brzoskwini, moreli, dojrzałych jabłek i gruszek skąpanych w słońcu polskiej winnicy. Kusi orzeźwiającymi nutami liczi, agrestu oraz słodyczą dojrzałych mandarynek. Srebrne błyszczy owocami w kwiatowym woalu.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Kupaż win białych |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Makarony, Sery, Owoce, Czyste |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Małopolska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Partner Center Sp. z o.o. Ulica i numer: Piotrkowska 89 Kod pocztowy i miasto: 97-423 Łódź PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: