'Spirytus Lubelski Rektyfikowany 95% 200ml X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 597434_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Spirytus Lubelski Rektyfikowany 95% 200ml
Od lat cieszy się uznaniem w kraju i za granicą. Produkowany jest ze starannie wyselekcjonowanych zbóż. Doskonale nadaje się do sporządzania wysokiej jakości domowych nalewek, wódek i likierów według receptur. Świetnie sprawdza się jako dodatek do ciast, kremów itp.
Parametry produktu
| Rodzaj | Spirytus |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 95 % obj. |
| Rok produkcji | 2010 |
| Pojemność | 200 ml |
| Smak - ogólnie | Ostry |
| Smak | Gorzki |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Stock Polska Sp. z o.o Ulica i numer: Spółdzielcza 6 Kod pocztowy i miasto: 20-402 Lublin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 200 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: