'Somersby Cherry&Apple 4,5% 400 ml, butelka bezzwrotna X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 674742_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Smak podstawowy | Wiśniowy, Jabłkowy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 4,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 400 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,69 kg |
| Skład | woda, cukier, słód jęczmienny, sok jabłkowy z koncentratu (1,2%), koncentrat barwiący z marchwi, kwas (kwas cytrynowy), sok z wiśni z koncentratu (0,4%), dwutlenek węgla, aromaty, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe ze stewii), chmiel. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: carlsberg polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. krakowiaków 34 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 12,2 % wag. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: