'Somersby Apple Beer Drink 400 ml, butelka X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 86452_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Somersby Apple Beer Drink 400 ml, butelka
Parametry produktu
| Zawartość alkoholu | 4,5 % obj. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 400 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Skład | woda, słód jęczmienny, cukier, cukier owocowy, sok jabłkowy z koncentratu (1,6%), aromaty , regulator kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, kwas askorbinowy), syrop karmelowy, substancja słodząca (sukraloza), chmiel |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: carlsberg polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. krakowiaków 34 kod pocztowy i miasto: 02-255 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E955 Sukraloza (syntetyk wytwarzany z cukru i chloru), E330 Kwas cytrynowy, E296 Kwas jabłkowy (z owoców lub syntetyczny), E300 Kwas askorbinowy, witamina c |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Aromat spożywczy, Regulator kwasowości, Substancja słodząca |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: