Śmietanka kokosowa 400ml Real Thai X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 521935_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śmietana kokosowa – miąższ dojrzałego kokosa wyciśnięty przez gazę. Po pierwszym wyciśnięciu otrzymujemy gęsty, mleczny sok o zawartości powyżej 20 % tłuszczu. Olej kokosowy będący głównym składnikiem śmietanki jest źródłem wartościowych nasyconych kwasów tłuszczowych. Ma właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antywirusowe.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 400 ml |
| Smak | Kokosowy |
| Składniki | ekstrakt z kokosa 95%, woda |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kuchnie Świata S.A. Ulica i numer: Gdańska 34 Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 215 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 886 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: