Opis szczegółowy
Smakowita Omega 3 400g czyli tłuszcz roślinny do smarowania 55% bez konserwantów, z źródłem kwasów Omega 3. Produkt odpowiedni dla wegan.
Parametry produktu
| Rodzaj | Margaryna |
| Typ produktu | Roślinny |
| Przeznaczenie | Produkt do smarowania pieczywa. |
| Składniki | Oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy - 39%, palmowy), woda, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny), sól (0,3%), aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), witaminy (a, d), barwnik (karoteny) |
| Zawartość tłuszczu | 55 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bunge polska sp. z o.o. ulica i numer: niepodległości 42 kod pocztowy i miasto: 88-150 kruszwica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 88 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 495 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2035 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 55 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina A | 900 μg/100g |
| Witamina A (%RWS) | 113 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 140 %RWS |
| Witamina D | 7 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |