Śledź atlantycki bez konserwantów w sosie śmietanowym Lisner 280g+70g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 933713-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Składniki | 32 % filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus)*, olej rzepakowy, 8,5 % śmietana, 7,8 % cebula marynowana, 7,8 % ogórki konserwowe, woda, cukier, 3 % jabłko gotowane, jogurt termizowany (odtłuszczone mleko, skrobia), ocet spirytusowy, sól, żółtko jaja, skrobia, mielona gorczyca, kurkuma. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Bez głowy, Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Marynowane, W sosie innym |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 350 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 350 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lisner Poznań Sp. z o.o. Sp. k.Ulica i numer: ul. Strzeszyńska 38/42Kod pocztowy i miasto: 60-479 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Wyrób należy przechowywać i dystrybuować w temperaturze od +2°C do +7°C w suchych i czystych warunkach. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
| Witamina D | 5,3 ?g/100g |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: