Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 293823_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Cukierki do żucia w kruchych cukrowych skorupkach o kwaśnym smaku owocowym.
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Kwaśny |
| Zawartość netto | 38 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Składniki | cukier, syrop glukozowy, tłuszcz palmowy, kwasy : kwas winowy, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; skrobia modyfikowana, dekstryna, maltodekstryna, aromaty, regulator kwasowości cytrynian sodu, substancja glazurująca wosk carnauba, barwniki E120, E100, E171, E132, E160A, E133. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 836 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 398 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1688 kJ |
| Wielkość porcji | 38 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,2 g |
| Cukry | 87,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 88,2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: