'Silent Lamb Sauvignon Blanc 0,75l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 910180_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Sauvignon Blanc |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Owoce morza, Ryby |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Nowa Zelandia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,18 kg |
| Region pochodzenia | Nowa Zelandia |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: JNT Group S.A Sp.KUlica i numer: Sienkiewicza 68Kod pocztowy i miasto: 95-082 Dobroń PL |
| Krótki opis marketingowy | Silent Lamb z oferty wino Szefa Michel Moran. Wino z Nowej Zelandii. Białe wytrawne. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: