Seven Giants - Añejo Style (0.0% ABV. Tequila alternative) 0,7L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 189629_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Añejo to prawdziwe arcydzieło – bogate, pełne i intensywne, z nutami karmelu i wanilii, które przywołują wspomnienia z czasów spędzonych w luksusowych cantinach. Każdy łyk jest niczym podróż do korzeni i tradycji, ale bez żadnych kompromisów dotyczących alkoholu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Ziołowy |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Składniki | Woda źrodlana, gliceryna 100% roślinna, naturalne aromaty (w tym: zioła, przyprawy, i ekstrakty botaniczne)regulatory kwasowości: kwas mlekowy, kwas octowy, sól morska, konserwant: sorbinian potasu, barwnik: karmel, przeciwutleniacz kwas askorbinowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinum wines sp. z o.o. ulica i numer: wołodyjowskiego 48a kod pocztowy i miasto: 02-724 warszawa pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 576 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 18,4 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 77,7 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: