Sery z Goliszewa Jagna 135 g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 679476-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Delikatnie słodka. Wyważony, klasyczny smak dla fanów serów szwajcarskich.
Receptura oparta jest na szwajcarskich przepisach i dostosowana do polskich upodobań smakowych przez goliszewskiego serowara. Ser Jagna ma klasyczny , wyważony smak z delikatnie wyczuwalną nutą słodyczy.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Szwajcarski |
| Gatunek sera | Szwajcarski |
| Forma | Plastry |
| Smak | , Delikatny |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, stabilizator - chlorek wapnia, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 135 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polmlek raciąż sp. z o.o. ulica i numer: zawoda 48 kod pocztowy i miasto: 09-140 raciąż pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 245 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 3 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 360 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1495 kJ |
| Wielkość porcji | 135 g |
| Zawartość białek | 27 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: