Saltimbocca alla Napoletana Tesori d'Italia 250 g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 374727_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Saltimbocca to typowy produkt tradycji neapolitańskiej. Ma kształt wydłużonej kanapki, jej środek jest zawsze miękki, dzięki temu zachowuje ten sam smak i konsystencję. Nasza Saltimbocca wypiekana jest w piecu kamiennym, ciasto jest na zakwasie, ręcznie wyrabiane. Opakowanie zawiera dwie sztuki Slatimbocca.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Składniki | Mąka pszenna, woda, zakwas 21% (mąka z pszenicy miękkiej typu "00", woda), semolina z pszenicy durum mielona typ "00", mąka pszenna pełnoziarnista, sól, mąka pszenna słodowa, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, drożdże piwowarskie, mieszanka piekarnicza (mąka z pszenicy miękkiej typ "0", ocet w proszku), emulgator: lecytyny (z soi), substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat oliwy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: denis foods ulica i numer: r. chomicza 13i kod pocztowy i miasto: 55-080 nowa wieś wrocławska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 45 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Rozgrzej piekarnik lub piec do pizzy do 200°c, piecz około 5 minut. wypełnij według uznania. do spożycia po upieczeniu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 256 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1086 kJ |
| Zawartość białek | 9,4 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: