Sałatka jarzynowa z kukurydzą 860g Urbanek X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 45939_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Trudno o szybszy sposób na sałatkę jarzynową.
Kompozycja starannie dobranych warzyw najwyższej jakości: drobno pokrojonej marchewki, delikatnego groszku, soczystej kukurydzy, chrupiącego ogórka kwaszonego, pietruszki i selera jest gwarancją wyjątkowego smaku.
Dzięki recepturze wszystkie składniki zachowują idealną jędrność i apetyczny wygląd. Przygotowanie sałatki jest łatwe i przyjemne, wystarczy tylko dodać majonez i ulubione dodatki.
Parametry produktu
| Rodzaj | W zalewie, Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Mieszanka wielowarzywna |
| Zawartość netto | 860 g |
| Składniki | Warzywa w zmiennych proporcjach 61 % (marchew, ogórki kwaszone, groszek zielony, pietruszka korzeń, seler korzeń) kukurydza 6,7%, woda, cukier, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 570 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bracia urbanek sp. z o.o. (dawniej firma bracia urbanek andrzej i jacek urbanek spółka jawna) ulica i numer: katarzynów 59 f kod pocztowy i miasto: 99-400 łowicz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywac w warunkach chodniczych nie dluzej niz 48 h |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 34 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 144 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,6 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: