Salami musli 250 g Bell X14
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 645906-N_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Surowe, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | 100 g wyrobu gotowego wyprodukowano ze 115 g mięsa wieprzowego. składniki: mięso wieprzowe (ue), tłuszcz wieprzowy, posypka (posypka musli 5%: płatki owsiane (zawierają gluten), słonecznik łuskany, pestki dyni, papryka suszona, pomidor suszony; żelatyna wieprzowa, substancja konserwująca: sorbinian potasu (e202); regulator kwasowości: octany sodu (e262); przyprawy, sól, ekstrakty przypraw); sól, pieprz biały, czosnek, dekstroza, cukier, glukoza, maltodekstryna, syrop glukozowy, aromaty, barwnik: kwas karminowy (e120); przeciwutleniacze: kwas askorbinowy (e300), askorbinian sodu (e301), ekstrakty z rozmarynu (e392); substancja konserwująca: azotyn sodu (e250); kultury starterowe. może zawierać soję, seler, gorczycę, mleko z laktozą, orzechy laskowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bell Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Mokra 11Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: