'Rum Captain Morgan Dark 40% 1l X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 45261_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Rum o wyjątkowej głebi smaku i intensywności aromatu pochodzący z Jamajki. Wytwarzany na bazie malasy, która powstaje z trzciny cukrowej. Swą nazwę zawdzięcza korsarzowi kapitanowi Morganowi. Kapitan Henry Morgan był legendarnym korsarzem i gubernatorem Jamajki w 1680 roku. Morgan i jego załoga byli znani ze swojego zamiłowania do przygody i najlepszego rumu. Smak tamtych czasów zaklęty jest w każdej butelce Captain Morgan.
Parametry produktu
| Typ | Rum |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Jamajka |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Serwowanie | Drinki, Koktajle |
| Waga jednostkowa brutto | 1,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: diageo polska sp. z o.o. ulica i numer: przyokopowa 31 kod pocztowy i miasto: 01-208 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: