'Rum Botucal Reserva Exclusiva 40% 0,7L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 67097_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Elegancki i złożony rum, powstały w wyniku mieszanki ekskluzywnych rezerw rumu w wieku do dwunastu lat, starannie wyselekcjonowanych przez naszych Master Blenderów
Parametry produktu
| Typ | Rum |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wenezuela |
| Zawartość alkoholu | 40,00 % obj. |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak podstawowy | Waniliowy |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: brown-forman polska sp. z o.o. ulica i numer: postępu 21d kod pocztowy i miasto: 02-676 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Elegancki i złożony rum, powstały w wyniku mieszanki ekskluzywnych rezerw rumu w wieku do dwunastu lat, starannie wyselekcjonowanych przez naszych master blenderów |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: