'Rum Bacardi Carta Negra 37,5% 1L X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 956429_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Typ | Rum |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portoryko |
| Zawartość alkoholu | 37,5 % obj. |
| Pojemność | 1000 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bacardi Martini Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Wołoska 22Kod pocztowy i miasto: 02-675 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: