Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 921214_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Roleski Sos 3 czosnki 310g
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Czosnkowy, Sos majonezowy |
| Smak | Czosnkowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Do potraw |
| Składniki | Woda, olej słonecznikowy (30 %), czosnek (7,4 %), cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, żółtko jaja kurzego, musztarda (woda, ocet spirytusowy gorczyca, cukier, sól, przyprawy), sól, pasta z czarnego czosnku (1 %) (woda, fermentowany czarny czosnek (35 %), sól, ocet spirytusowy), czosnek niedźwiedzi suszony (0,34 %), pieprz czarny, ekstrakt z czosnku, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa edta. |
| Zawartość netto | 310 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: roleski sp. j. ulica i numer: spacerowa 181a kod pocztowy i miasto: 33-113 zgłobice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. nie zamrażać. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 325 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1342 kJ |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 5,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: