Opis szczegółowy
100% czysty olej rzepakowy rafinowany
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Olej rzepakowy |
| Metoda tłoczenia | Na ciepło |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zastosowanie | Do majonezów, Do pieczenia, Do sałatek, Do smażenia |
| Składniki | Olej rzepakowy |
| Zawartość netto | 700 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: VOG Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer: Przemysłowa 8
Kod pocztowy i miasto: 96-100 Skierniewice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Butelka chroniąca zawartość przed światłem |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 891 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3663 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 99 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 300 %RWS |
| Witamina E | 30 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |