Rama do smażenia klasyczna 500ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 518480_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Rama Smaż jak szef kuchni do smażenia, gotowania i pieczenia 78% - płynna
Parametry produktu
| Rodzaj | Margaryna |
|---|---|
| Przeznaczenie | do pieczenia, gotowania, smażenia |
| Składniki | Oleje roślinne 78% (rzepakowy (72%), słonecznikowy (4%) całkowicie utwardzony rzepakowy (2%), woda, sól (1,5%), emulgator [lecytyny (w tym sojowe)], aromaty, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), barwnik (karoteny), witamina d. |
| Zawartość tłuszczu | 78 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 147 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Warunki termiczne | Schłodzone |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 632 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2597 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 70 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D (%RWS) | 136 %RWS |
|---|---|
| Witamina D | 6,8 μg/100ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: