Raid® przeciw komarom - wkładki owadobójcze do elektrofumigatora - Bezzapachowe 2,22g X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 283456_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Raid® elektrofumigator z wkładkami owadobójczymi przeciw komarom - Bezzapachowy to elektryczny insektycyd przeciwko komarom i komarom
tygrysim. Pomaga zapewnić spokojne noce w domu - chroni przez całą noc dzięki szybkiemu i ciągłemu działaniu. Każda wkładka zapewnia do 12 godzin ochrony
w pomieszczeniu o powierzchni do 30 m3. Używaj wkładek tylko z oryginalnym urządzeniem Raid®.
Parametry produktu
| Rodzaj | Płytka |
|---|---|
| Skład | Praletryna 1,33 g/100 g (10 mg praletryny/wkładkę). |
| Sposób użycia | Do stosowania w pomieszczeniach |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Bezpieczny dla ludzi | Tak |
| Gwarancja | 36 mies. |
| Numer pozwolenia na obrót | 960823 |
| Substancje aktywne | Praletryna 1,33 g/100 g (10 mg praletryny/wkładkę). |
| Zakres stosowania | Grupa 18 produkty owadobójcze |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/94/0/1294068.pdf |
| Piktogramy GHS | Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego: Toksyczność ostra, Toksyczność przewlekła (GHS09) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: s.c. johnson ulica i numer: taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 22,2 g |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: