Raid® Family - płyn do urządzenia elektrycznego 45 nocy X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 992485_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Raid® Family płyn owadobójczy przeciw komarom - zapas
Chroni przed komarami zapewniając spokojny sen. Zapewnia skuteczną ochronę przed komarami przez całą noc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Produkt jest skuteczny nawet przy lekko otwartych oknach i włączonym świetle. Chroni pomieszczenie do 30m3 .
Parametry produktu
| Rodzaj | Płyn |
|---|---|
| Skład | Praletryna 1.2g/100g |
| Sposób użycia | Buteleczkę z płynem umieścić w urządzeniu, po wcześniejszym zdjęciu nakrętki tak, aby buteleczka znajdowała się w pozycji pionowej. |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Substancje czynne (bpr) praletryna 1.2g/100g zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia (h304) połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. (h410) działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. zwroty wskazujące środki ostrożności (p102) chronić przed dziećmi. (p101) w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. (p301 + p310) w przypadku połknięcia: natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem. (p331) nie wywoływać wymiotów. (p302 + p352) w przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody z mydłem. (p405) przechowywać pod zamknięciem. (p501) zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. dodatkowe oznakowanie używać zgodnie ze sposobem użycia. nie używać w zamknietych pomieszczeniach. zachować opakowanie zewnętrzne ze sposobem użycia i środkami ostrożności. nie przykrywać urządzena w czasie użycia. nie dotykać urządzenia pod napięciem wilgotnymi rękoma lub metalowymi przedmiotami. wynieść lub przykryć akwaria, terraria, klatki ze zwierzętami w czasie użycia produktu. wyłączyć filtr w akwarium w czasie używania produktu. kiedy butelka jest pusta wyłączyć urządzenie z gniazdka i wymienić ja na nową. nie dotykać urządzenia pod napięciem wilgotnymi rękoma lub metalowymi przedmiotami. przechowywać z dala od żywności, napojów i karmy dla zwierząt. trzymać koty z dala od obszarów poddanych działaniu produktu. ze względu na ich szczególną wrażliwość na pyretroidy/pyretryny ten produkt może powodować poważne niepożądane reakcje u kotów. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Bezpieczny dla ludzi | Tak |
| Gwarancja | 999 mies. |
| Numer pozwolenia na obrót | 0095/03 |
| Substancje aktywne | Praletryna 1.2g/100g |
| Zakres stosowania | Produkty biobójcze (np. środki odkażające, środki ochrony przed szkodnikami) |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/80/12/801258.pdf |
| Piktogramy GHS | Działanie uczulające na drogi oddechowe, Mutagenność komórek rozrodczych, Rakotwórczość, Działanie szkodliwe na rozrodczość, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie toksyczne na narządy docelowe – powtarzane narażenie, Zagrożenie spowodowane aspiracją (GHS08), Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego: Toksyczność ostra, Toksyczność przewlekła (GHS09) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | (h304) połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. (h410) działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: s.c. johnson ulica i numer: taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 27 ml |
| Trwałość od otwarcia | 999 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 154 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: