Pszczółka Cukierki Coffee Amo 1kg X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 365807_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Coffee Amo to karmelki kawowe, w których miłośnicy kawy zakochają się bez pamięci. Oblane czekoladą cukierki kuszą czterema wyjątkowymi smakami: mocnym aromatem czarnego espresso, łagodnym, mlecznym latte, pachnącym orzechami cappuccino oraz intensywnym irish cafe z wyczuwalną nutą alkoholu. Wszystkie pyszne i niepowtarzalne
Parametry produktu
| Typ | Karmelki |
|---|---|
| Smak | Kawowy, Orzechowy, Cappuccino |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dodatki | Z alkoholem, Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, polewa mleczna 17% [cukier, tłuszcz roślinny (palma, shea), mleko w proszku odtłuszczone, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku pełne, emulgator: lecytyna sojowa; aromat], polewa 17% [cukier, tłuszcz roślinny (palma, shea), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromat], kawa rozpuszczalna (0,98%), mleko odtłuszczone w proszku, spirytus (0,4%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz roślinny (palmowy), aromaty, substancje glazurujące: szelak, guma arabska, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-119 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fc "pszczółka" ulica i numer: spiessa 7 kod pocztowy i miasto: 20-270 lublin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Temperatura 12-18°c, wilgotność względna powietrza do 75% |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 448 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1888 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 61 g |
| Zawartość węglowodanów | 82 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 33 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E330 Kwas cytrynowy, E414 Guma arabska, E476 Polirycynooleinian, E904 Szelak |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: