Przyprawa Cebula Suszona Prymat - Mielona Cebulka do Zup Drobiu Sosów 15g X25
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 268266_wielopak_25
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Cebula suszona Prymat ma charakter uniwersalny, wzbogaci smak każdej potrawy ze względu na niezwykle aromatyczne właściwości. Cebula suszona posiada nieograniczone możliwości kulinarne, a jej zastosowanie zależy od fantazji kucharza. My proponujemy dodawać ją między innymi do zup jarzynowych, drobiu, dziczyzny, gulaszu, wszelakich sosów. Cebula w formie suszonej pozwala na natychmiastowy efekt polepszenia smaku przygotowywanej potrawy. Cebula ze względu na to, że jest znana już od ponad 5000 lat uznawana jest za jedną z najstarszych roślin warzywnych, które są uprawiane przez człowieka. Z Azji Środkowej trafiła prawdopodobnie do Chin. Do Europy przywiozły ją dopiero legiony rzymskie. Współcześnie uprawiana jest na globalną skalę we wszelkich zakątkach świata, od Holandii po Hiszpanię i od Stanów Zjednoczonych po Australię. Ze względu na jej intensywny smak jest jednym z podstawowych składników w kuchniach całego świata.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Cebula |
| Przeznaczenie | Pasuje do mięsnych i warzywnych gulaszy, potraw z jaj, domowego smalcu, kotletów mielonych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Cebula suszona |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: