Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 416620_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wafelki z kremowym nadzieniem (30 %) w mleczno- kakaowej skorupce (53 %).
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Kakaowy |
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 110 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: cukier, tłuszcze i oleje roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), mąka pszenna, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone 6 %, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,6 %, mleko pełne w proszku 2,6 %, stabilizator: e414; syrop glukozowy, substancja glazurująca: e904; kawa w proszku, emulgator: e322; aromat, substancje spulchniające: e500, e504; sól. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr gerard sp. z o.o. ulica i numer: ul.radzyńska 9 kod pocztowy i miasto: 21-560 międzyrzec podlaski pl |
| Krótki opis marketingowy | Pryncykostka_polewa mleczna |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 537 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 69 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2239 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 289 kJ |
| Wielkość porcji | 12,9 g |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,3 g |
| Cukry | 44 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: